Jelenlegi hely

Háztartási költségvetést számító program

De sokszor elterveztem már, hogy háztartási naplót fogok vezetni...  Válság, megnövekedett törlesztőrészletek, dráguló élelmiszerek és rezsi...
Ez mindenkit megvisel, hát még a kisgyermekes, gyed-ből, gyes-ből (is) élő családokat!
Ha Te is számolgattál már,  hogy jusson is, maradjon is: érdemes kipróbálnod ezt

 a
 
Amit a programról tudni érdemes:
 
"A háztartási költségvetés-számító program célja, hogy segítségével háztartásának költségvetését ellenőrizni tudja, valamint hogy lássa, bevételei mennyiben fedezik kiadásait. A programmal kiszámíthatja, mennyi megtakarítása marad havonta, mennyit tud rendszeresen jövedelméből félre tenni, illetve, hogy bevételei fedezik-e egyáltalán a kiadásait. Ezen túl a program százezer és kétmillió forint közötti havi bevétel esetén további tanácsokkal is szolgál.
 
A program használata során ne csak az Ön, hanem egész háztartása (házastárs, élettárs, eltartott kiskorú stb.) valamennyi bevételét / kiadását vegye figyelembe! A bevételeknél csak a nettó (adózás után maradó) bevételét tüntesse fel, ugyanígy a kiadásoknál is csak a nettó bevételből fizetett kiadásokat vegye figyelembe (pl. a munkabérből automatikusan levont nyugdíjjárulékot ne). Próbálja minél pontosabban meghatározni bevételeit / kiadásait, hogy az eredmény a valós anyagi helyzetét tükrözze!
 
Hogy könnyebb legyen kiadásait végiggondolni, a program bizonyos kiadásokat nem havi, hanem heti (pl. élelmiszerek) vagy éves (pl. nyaralás) összegben kér. Figyeljen arra, hogy ennek megfelelően adja meg az adatokat. Az eredmény (annak ellenére, hogy bizonyos kiadások éves, illetve heti bontásban szerepelnek) természetesen az Ön havi költségvetésére vonatkozik."
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogy kerüljük el a karácsonyi túlevést?

Hogy kerüljük el a karácsonyi túlevést?

Az ünnepi ételek és desszertek bősége sokunk számára kihívást jelent. Hogyan élvezhetjük ki az ünnepi asztal örömeit anélkül, hogy túlevésbe csúsznánk? Völgyesi Anett, funkcionális táplálkozási tanácsadó hasznos tippeket hozott nekünk, hogy meg tudjuk tartani a mértéket, miközben élvezhetjük is a finom falatokat.
Címlap Édesítsünk természetesen, cukor nélkül

Édesítsünk természetesen, cukor nélkül

A fogyókúrázóknak vagy friss életmódváltóknak gyakran éppen a cukor és az édes ízek hiányoznak a legjobban. Az ünnepi időszak közeledtével mindannyian szeretnénk valami finomsággal megörvendeztetni szeretteinket, miközben egyre többen keresünk egészségesebb alternatívákat. Hogyan lehet édességeinket és desszertjeinket természetes módon, cukor nélkül elkészíteni anélkül, hogy kompromisszumot kötnénk az ízélmény terén? Ehhez hozott Nektek most tippeket Völgyesi Anett, funkcionális táplálkozási tanácsadó, sportedző.
Aki kicsiben tervez, előbb-utóbb nagyban is fog: bakancslista a téli szünetre

Aki kicsiben tervez, előbb-utóbb nagyban is fog: bakancslista a téli szünetre

A bakancslista is egy élettervezési módszer, kicsit játékosabban, de tervezésre ösztönöz. Jó módszer a gyerekek és magunk előre tervezésre szoktatására.
Karácsonyi fényárban úszó csodaházak, avagy a legszebb karácsonyi kiránduló helyek

Karácsonyi fényárban úszó csodaházak, avagy a legszebb karácsonyi kirándulóhelyek

Karácsony gondolatán, nincs az a fényár, amitől besokallnék, még ha az egész ország egy csillogó villogó nagy meseházzá öltözne, én azt is gyönyörűnek látnám. Lassan a porták ünnepi kivilágításba borulnak, ám vannak, akik igazán kiemelkedő módon öltöztetik fel házaikat, és turistalátványossággá növik ki magukat kicsik és nagyok örömére egyaránt.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére