Jelenlegi hely

Dr. Kálóczy Patrícia

Szombathely
Deák Ferenc u.
94/900-861

Elérhetőség: 
9700 Szombathely, Deák F. u. 
94/900-861
 

Hétfő 08:00 - 12:00

Kedd12:00 - 15:00
11:00 - 12:00 (Tanácsadás)

Szerda08:00 - 12:00

Csütörtök11:00 - 12:00
10:00 - 12:00 (Tanácsadás)
12:00 - 14:00

Péntek12:00 - 15:00 (3 heti váltásban) 
08:00 - 09:00 (Tanácsadás)
11:00 - 12:00 (Tanácsadás minden harmadik pénteken)

 

Helyettese: Dr. Milisits Éva, Dr. Hegyi Andrea, Dr. Csire Judit, Dr. Varga Adrienn

Tanácsadás: ASSZISZTENS:Kovács Vince Zoltánné.

A RENDELŐHÖZ TARTOZÓ KÖRZETEK: Alsóőr utca, Ariadné utca, Bárdosi Németh János utca, Bezerédi Amália utca, Concordia utca, Demeter utca, Diana utca, Élmunkás utca, Fortuna utca, Galamb József utca, Glória utca, Hollósy Simon utca, Irottkő utca, Justitia utca, Kemény Zsigmond utca, Kéthly Anna utca, Kós Károly utca, Luna utca, Május 1. utca, Minerva utca, Niké utca, Olimpia utca, Repülők útja, Silvana utca, Stettner Lajos utca, Stromfeld Aurél utca, Tarcsa utca, Teleki Blanka utca, Vályi Péter utca, Vereczkei utca, Verseny utca, Verseny utca folytatása, Vesta utca, Viktória utca, Vörösvár utca, 11-es Huszár út 90-114. (és) 120-198.; 11-es Huszár út 119-225.;

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére