... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Hozzászólások
A Szombathelyimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.
Szeretjük ezt az óvodát,mert szép környezetben van.Kedvesek az óvonők és dadusok.Sok programot szerveznek a gyerekeknek.
Családias hangulatú, szép környezetben lévő óvoda, kedves óvónőkkel és dadusokkal.
Ami a legfontosabb, hogy ide a gyerekeim mindig örömmel mennek.
Imádjuk a mi kis kertvárosi ovinkat, mert modernek, rugalmasak, igényesek és kedvesek. A gyerekeim imádnak ide járni, és sajnáljuk h iskolába megyünk. Olyan jó sehol nem lesz nekünk, mint itt volt.