Jelenlegi hely

Szent Iván éj a Nádasdy-várban Sárváron

június 24. szombat

Szent Iván éj a Nádasdy-várban
Nádasdy-vár
2023. június 24. szombat
 10:00-23:30
 
Egész napos programkavalkáddal várják június 24-én, szombaton a látogatókat a Nádasdy-várba, melyben kiemelt figyelmet kap a múzeum és a családi programok sora.
 
Szent Iván éj a Nádasdy-várban
Amit egész évben várunk, hogy éjszaka zseblámpás látogatást tehessünk a múzeumba. Idén felár ellenében a gyermekek korabeli kosztümöt is felpróbálhatnak, hogy még élménydúsabb legyen az izgalmas séta. A várudvaron játékok, foglalkozások, sok-sok finomság, a várbástyában szabadulószoba, korabeli szelfisarkok, a várkertben ugrálóvárak és hinták, a színpadon pedig sok-sok mese, játék és zene várja a vendégeket.
 
10:00 Segítség! Elraboltak, és egy másik korban ébredtem. – Interaktív gyerekfoglalkozás a múzeumban, melyben a vendég észrevétlenül kerül bele a kalandjátékba és máris küzd a győzelemért.
 
11:00 A Portéka Színpad bábjátéka a Nádasdy-vár szabadtéri Színpadán.
 
13:00 Filmvetítés a Nádasdy-vár nagytermében. Hűsölős délután olyan mesékkel, mint a Csizmáskandúr.
 
14:00 Ebéd után édes a zumba! Zenés torna, tánc és mozgás. Egyszerű mozdulatok, kezdőknek és haladóknak egyaránt a Nádasdy-vár házasságkötő termében. Bárki csatlakozhat, aki kedvet érez.
 
15: 00 Crazy Legs Dance School bemutatója.
 
15:30 Zumba bemutató Magyar Vikivel.
 
16:00 Mazsorett bemutató. Táncműsor a legjavából!
 
17:00 Huszármese. Interaktív hétpróba az udvaron. Korabeli feladatok jelmezbe bújtatott gyerekek báblovakon, mézeskalács, keszkenő, lócitrom - gyűjtés, egymás kalapjának leágyúzása.
 
Szent Iván éj a Nádasdy-várban
18:00 Banya tanya – Boszorkánykonyha, családi interaktív show. Varázsital- készítés szülők bevonásával a füstölgő üstben, mágikus állatok szelidítése, tűzokádó Bébi sárkány etetés, patkánykergetés, galambposta, varánusz fogmosás fogkefével, seprűlovaglás. Sok mindent ki lehet próbálni!
 
19:00 Gólyalábas vigasság. Fergeteges előadás magaslesből!
 
21:00 Tom Kondor Band koncert.
 
22:30 Csillag Tűzzsonglőr Show, robbanás mentes, néma pirotechnikai effektekkel. Varázslatok egy helyen.
 
23:00 Fáklyás felvonulás a várudvartól a Csónakázó-tóig.
 
23:30 Tűzijáték.
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére