Jelenlegi hely

Halloween a Majorban (Sárvár)

Október 31.

Halloween a Vadkert Majorban – Október 31.! 
Készülj egy estére, ahol a móka és a borzongás kéz a kézben jár! 
Gyere, és próbáld ki a titokzatos gyereklabirintust (csak 150 cm alatt, bocs felnőttek ), nevess nagyot a zsákbafutásban vagy a seprűfutásban, dobd le a sörösdobozokat, és bizonyítsd be, hogy te vagy a babzsákdobálás bajnoka!
Ha inkább a kreatív kalandokat szereted, ott a tökfaragás, a szellemes rejtvényfejtős játék, és persze nem maradhat el a nagy jelmezverseny sem. 
A kicsiket még pónilovaglás, mindenkit pedig zene, kirakodók, ínycsiklandó hideg–meleg ételek, gőzölgő forralt bor és illatos tea várja. 
És a legjobb rész? Mindez teljesen INGYENES program!
Kövess be minket, mert hamarosan jövünk a részletes programleírással és időpontokkal, hogy pontosan tudd, mikor indul a nagy halloween móka!
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére